Piłka nożna

 

STUDIUM WYCHOWANIA FIZYCZNEGO i SPORTU

sekcja piłki nożnej

KLUBU UCZELNIANEGO
AZS PWSZ Piła
 

 


 


Zapraszamy wszystkich chętnych Studentów ! ! !
 


do udziału w treningach halowej piłki nożnej,

Zajęcia odbywają się we wtorki w godz. 16.30 - 18.00
 
w hali sportowej PWSZ, ul. Podchorążych.
 

Podczas zajęć nastąpi nabór do reprezentacji uczelni na Akademickie Mistrzostwa Polski. 

 

 


 

     

Halowa Piłka Nożna.

 

System rozgrywek:

w grupie „każdy z każdym”, dwa najlepsze zespoły z grupy awansują do finału,  który rozegrany zostanie „każdy z każdym”

Dla zawodników z  trzech najlepszych zespołów medale.

Mecze będą rozgrywane  2 x 8 minut bez przerwy.

Drugi walkower eliminuje drużynę z turnieju.

Klasyfikacja: mecz wygrany -3pkt, remis – 1pkt, przegrany – 0pkt

Mecze rozgrywane są w hali PWSZ przy ul. Podchorążych 10


Zespoły zgłoszone do Mistrzostw PWSZ w halowej piłce nożnej.

      I Grupa                                            II Grupa

     I Elektrotechnika                                 I Ekonomia

I Ratownictwo Medyczne                   Fizjoterapia

I Transport                                          II Transport

I Fizjoterapia                                       II PBiZK

I Politologia                                        III Elektrotechnika

 

Mecze 14.01.2014  godz. 16.40  

              II Grupa

I EKO – II Transp.

I EKO – II PBiZK

II PBiZK – II Transp

 

Mecze 21.01.2014 godz. 16.40

              I Grupa

I ELE – I Fizjot.

I ELE – I Politol.

I Fizjot. – I Politol.


Mecze 14.01.2014  godz. 16.40             Mecze 18.02.2014  godz. 16.40  

              II Grupa                                                    II Grupa                              

I EKO – II Transp.                                            Fizjot. – III ELE

I EKO – II PBiZK                                          II Transp – III ELE

II PBiZK – II Transp                                        I EKO – Fizjot.

 

Mecze 21.01.2014 godz. 16.40                  Mecze 25.02.2014 godz. 16.40

              I Grupa                                                    I Grupa

I ELE – I Fizjot.                                           I RM – I Transp.

I ELE – I Politol.                                       I Transp. – I Politol.

I Fizjot. – I Politol.                                         I RM – I ELE