Instrukcja posługiwania się systemem ELMS

Instrukcja posługiwania się systemem ELMS.

 

1. Wejdź na stronę podaną w e-mail’u.

 

2. Naciśnij łącze Sign In i zaloguj się korzystając z podanej nazwy użytkownika i hasła.

 

 

Po zalogowaniu można zmienić hasło korzystając z opcji Change Password znajdującej się części dotyczącej zarządzania kontem (łącze Your Account znajdujące się na górze strony).

 

3. Kliknij na ikonę odpowiedniego oprogramowania (lub skorzystaj z menu Categories z lewej strony w celu odnalezienia właściwego oprogramowania)

 

4. Wybierz wersję językową, a następnie przy odpowiednim oprogramowaniu naciśnij przycisk Add To Cart.

 

5. Naciśnij przycisk Check Out.

 

6. Przeczytaj oraz zatwierdź warunki MSDNAA.

 

7. W kolejnym kroku zostanie przedstawiona tabela z informacją dla której wersji posiadanego oprogramowania można wykonać aktualizację (upgrade), a dla której należy wykonać nową instalację. Naciśnij przycisk Continue.

 

8. Wypełnij wymagane pola podając swoje nazwisko (Last name), imię (First name) oraz adres e-mail, a następnie naciśnij przycisk Procees With Order.

 

9. Po pojawieniu się szczegółowych informacji o zamówieniu kliknij na Download Options przy nazwie zamawianego oprogramowania aby przejść do opcji jego pobierania.Poniżej znajduje się  klucz produktu. Przedstawioną w tym miejscu informację zaleca się wydrukować i zachować.

 

10. Uruchomi się nowe okno, w którym kliknij link na nazwie wybranego oprogramowania.

 

11. Uruchomi się nowe okno, w którym kliknij przycisk Start Download aby rozpocząć pobieranie aplikacji służącej do ściągnięcia właściwego obrazu oprogramowania.Po zapisaniu na dysku aplikacji uruchom ją i postępuj zgodnie ze wskazaniami.

 

12. Wskaż folder docelowy, w którym zostanie zapisany plik z obrazem pobieranego oprogramowania, a nstępnie naciśnij przycisk Start Download.

 

13. W kolejnym kroku wyświetlane są informacje o statusie pobierania oprogramowania.

 

14. Po zakończeniu pobierania oprogramowania możesz przejść do wskazanego wcześniej folderu naciskając przycisk Launch Install.

 

15. W folderze zapisany został plik z obrazem oprogramowania (plik ISO), który należy nagrać na dysk (korzystając z opcji nagraj obraz dysku na dysk).